Dámský slaměný klobouk 2441007

kód zboží: 2441007 přírodní 57
Sleva

Prožijte léto s lehkostí a elegancí s naším dámským slaměným kloboukem! Jeho přírodní vzhled je ještě umocněn hnědým ozdobným páskem, který je vzadu uvázaný do elegantní mašle. Vnitřní všitý potní pásek zajistí, že se budete cítit svěže a pohodlně i v horkých dnech. Zkrácená krempa vzadu přidává na pohodlí, takže tento klobouk nejen skvěle vypadá, ale je i snadno nositelný. Připravte se na slunečné dobrodružství s tímto stylovým doplňkem, který zvýrazní vaši přirozenou krásu a šarm.

Litujeme, tento produkt již není v prodeji. Níže si můžete vybrat z alternativních produktů. V případě, že si nevíte rady, prosím kontaktujte nás.
  • Produkty přes 3 tisíce produktů
  • Doprava doprava do 48 hod.
  • Prodejna vlastní prodejna
  • Sklad vše skladem

Každý klobouk je ručně vytvořen z přírodní slámy a pečlivě zpracován, aby vám poskytl nejen ochranu před slunečními paprsky, ale i jedinečný stylový doplněk pro vaše letní outfity.

Naše slaměné klobouky nejsou jen módní, ale také praktické. Díky vynikajícím tepelně izolačním vlastnostem slámy si můžete být jisti, že vaše hlava zůstane příjemně stíněná i v nejžhavějším letním dni.

Jsme hrdí na to, že naše klobouky jsou vyrobeny z 100% přírodní slámy, což z ní činí obnovitelný zdroj materiálu s minimálním dopadem na životní prostředí. A protože každý klobouk je ručně tvarován a zdoben, každý z nich je originální a jedinečný.

Údržba a zacházení se slaměným kloboukem

Pamatujte, že slaměný klobouk vyžaduje jemnou péči. Vyvarujte se tlakovému namáhání a vystavování velké vlhkosti, abyste si uchovali jeho původní tvar a krásu. Ačkoliv nelze klobouk čistit, s naším blogem vám rádi poskytneme další užitečné informace, recenze a tipy pro péči o váš klobouk.

 

Hodnocení zákazníků

Zatím nikdo nehodnotil! Buďte první kdo přidá hodnocení
Velikost 57
Barva přírodní
Sezóna Léto, Jaro
Materiál 100 % přírodní sláma
Zdobení Látkový opasek